PREZIDENTO LINKĖJIMAI

 

Didelis malonumas Europos žolės riedulio federacijos vardu pasveikinti visus varžybų Vilniuje dalyvius. Lietuvos žolės riedulio federaciuja yra viena energingiausių mūsų narių. Ji gali būti maža, jei kalbėsime apie žolės riedulio žaidėjų skaičių, tačiau didelė, kai kalbame apie entuziazmą ir svetingumą.

Nuo 1998 metų jaunimo čempionatai rengiami kas 2 metus, tai suteikė daugiau galimybių jauniems sportininkams pasisemti tarptautinių varžybų patirties. Po to, kai buvo įvestas 2 metų ciklas, šio lygio turnyruose pradėjo dalyvauti daugiau šalių. Tokia sistema tapo pagrindu visų amžiaus kategorijų nacionalinių komandų varžyboms. Tokie pat turnyrai, kaip Vilniuje, šiemet rengiami Prahoje, Gibraltare, Bratislavoje, Katanijoje ir Albenoje.

Linkiu didžiausios sėkmės visiems varžybų dalyviams: treneriams, teisėjams, oficialiems asmenims ir ypatingai žaidėjams. Jaunimo varžybas dažniausiai stebi didelės žmonių minios, tarp jų didelę dalį sudaro sportininkų tėvai. Labai dėkoju jiems už tai.

Pabaigai, tokių turnyrų rengimas atima labai daug laiko. Europos žolės riedulio federacija yra labai dėkinga Lietuvos žolės riedulio federacijai, jos prezidentui Leonardui Čaikauskui ir energingam organizaciniam komitetui už visą nuveiktą sunkų darbą, kad būtų užtikrinta sklandi turnyro eiga.

Mucha suerte!

Leandro Negre
Prezidentas
Europos žolės riedulio federacija


Mieli čempionato dalyviai ir svečiai,

sveikinu Jus  atvykusius į Lietuvą!

Žolės riedulio geografija Lietuvoje vis plečiasi ir šiandien jus pirmąkart priimame mūsų sostinėje Vilniuje. Čia įrengtas puikus naujas žolės riedulio stadionas, kuriame jėgas ir išbandys 8 valstybių sportininkės.

Visoms Europos jaunimo žolės riedulio čempionato dalyvėms noriu palinkėti kuo didžiausios sėkmės, o žolės riedulio mėgėjams – nepakartojamų akimirkų. Juolab kad šiame čempionate, ko gero, išvysime ir ne vieną būsimą olimpietę, nes Vilniuje  rungtyniausiančios sportininkės – tai olimpinės viltys.

Tad sėkmės, pergalių ir nepakartojamų įspūdžių!

 

Pagarbiai,

Kūno kultūros ir sporto departamento direktorius 
prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės            Algirdas Raslanas


Mieli sportininkai ir sirgaliai,

Džiaugiuosi, kad mums teko garbė pirmą kartą priimti Europos jaunimo čempionato varžybas Vilniuje.

Mūsų miestas svetingai priims čempionato dalyvius. Taip sostinėje priimame visus sportininkus. Juk jie mūsų judriam, dinamiškam miestui suteikia dar daugiau gyvybės ir energijos. Jie miestiečiams dovanoja gražių akimirkų, pergalės džiugesio, azarto.

Dėkoju Jums už energiją ir entuziazmą, kurį atsivežate į Vilnių.

Sėkmės varžybose!

 

 

Vilniaus miesto meras
Artūras Zuokas


Brangūs žolės riedulio bičiuliai,

Man ypač malonu pasveikinti Europos merginų U-21 čempionato žaidėjas, trenerius, teisėjus ir oficialius asmenis, pirmąkart atvykstančius į Vilnių – Lietuvos sostinę.

Sostinėje žolės riedulys žaidžiamas jau 20 metų, tačiau tik per pastaruosius 4 metus jis tapo pilnateise sporto šaka, turinčia žolės riedulio sporto mokyklą. Vilniaus HFTC, „Ardo-Rudaminos“ ir „Žuvėdros-Tauro“ žolės riedulio klubai atstovauja Vilnių šalies ir Europos klubų čempionatuose.

2005 m. spalio mėnesį Vilnius tapo žolės riedulio miestu ir įsiliejo į Europos šalių sostinių, turinčių tarptautinius reikalavimus atitinkantį sintetinės dangos stadioną, gretas!

Šis Europos jaunimo čempionatas yra ypač svarbus šalims dalyvėms, nes dvi pirmosios rinktinės iškovos teisę žaisti 2008 metų Europos čempionato elitiniame aštuntuke ir teisę atstovauti kontinentą Pasaulio čempionate.

Telydi sėkmė stipriausius!

Šia proga norėčiau nuoširdžiai padėkoti Vilniaus m. merui p. Artūrui Zuokui ir savivaldybės atsakingiems darbuotojams, miesto tarybos nariams už didelį supratimą ir pagalbą pastatant šį vienintelį žolės riedulio stadioną sostinėje.

Taip pat nuoširdus ačiū Kūno kultūros ir sporto departamentui, Žemynos gimnazijos kolektyvui, rėmėjams, draugams be kurių paramos ir nuoširdžios pagalbos neįvyktų ši sporto šventė.

Leonardas Čaikauskas
Lietuvos žolės riedulio federacijos prezidentas
Europos žolės riedulio federacijos Vykdomosios Tarybos narys